girisimcilik-para-kazanmaEvlendikten ya da çocuk yaptıktan sonra iş hayatına dönememekten şikayetçi olanlardansanız, çeşitli ek gelir seçeneklerinden yararlanarak, aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evinizde para kazanma yöntemleri arasında, internetten para kazanma, ya da çeşitli hobi ve yeteneklerinizden yararlanarak çeşitli ek gelir olanakları yer almaktadır. Bu ek gelir olanaklarından birisi de, özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde oldukça popüler olan, ürün pazarlama üzerine bir sistem olan Avon’dur. Kozmetik ve bayanlara hitap eden çeşitli ürünlerin satışını yapan Avon, kurduğu büyük satış ortaklığı sistemi ile, kazancını çok yüksek oranlarda katlarken, para kazanma isteyenlere de önemli bir kazanç kapısı olmuştur.

Avon’un kazançlı sistemine üye olarak, kendi ekibinizi kurabilir ve daha çok kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sistemde, sizin ekibinizin kuracağı ekiplerden de belirli oranlarda da bir komisyon elde edersiniz. Bu sistemde uzun süre çalıştıktan sonra, bir zaman sonra, oturduğunuz yerden, ekibinizden ve ekibinizin kurduğu ekipler üzerinden para kazanabilirsiniz. Peki Avon aracılığı ile satış yaparak nasıl para kazanırsınız?

Avon ile internetten para kazanmak için, çevrenizde Avon ürünleri satışı yapan kişilerin ekiplerine üye olarak bu işe başlayabilirsiniz. Sisteme üye olduktan sonra, sizin adınıza banka hesabı açılır ve ayın belirli günlerinde adresinize gelen aylık dergiler üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız her satıştan belirli bir oranda komisyon elde edersiniz, her ay yaptığınız satış arttıkça, elde ettiğiniz kar da artacaktır.

Arkadaşlarınız ve komşularınızla sohbet ettiğiniz zamanı bir gelir haline getirmek, broşür ya da kartvizit gibi gereksiz masraflarla uğraşmamak, sermaye ile risk almak zorunda kalmamak, gerçek para kazanmaya başlamak, kendi işinizin patronu olmak ve hiçbir riski olmayan bir sisteme üye olarak para kazanmak istiyorsanız, Avon ile ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yepyeni bir sistemle isterseniz online, isterseniz de komşularınız ve çevrenizdekilerle birlikte otururken para kazanmak istiyorsanız, Avon’un kazançlı dünyasına katılabilir ve ekibinizi kurmaya başlayabilirsiniz. Kuracağınız ekiptekilerin de kendilerine ait ekipler kurmaları, sizin de bu ekiplerden belirli bir oranda kar elde etmenizi sağlar. Kendi satışlarınızla ayda ortalama 300 TL gibi rakamlar kazanabilirsiniz. Ekip kurdukta ve bu alt ekiplerin sayısı arttıkça, aynı satış oranlarınız ile aylık kazançlarınızı ortalama 800 TL-1000 TL gibi rakamlara yükseltebilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma İşi Doğru Mu?
Yazıya Oy Verin..