twitter profilim
facebook adresim

ZENONIA 5 Android RPG Oyunu

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

Android akıllı cihazların olmazsa olmazlarında başında şüphesiz ki oyunlar geliyor. Bizde bunları düşünerek sizlere günümüzde popüler olan ve mobilde olması gereken Android Oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. Zenonia 5 Android Oyunu ise bugün tanıtacağımız oyunların başında geliyor. Zenonia 5 Android Oyunu son zamanların modası olan RPG oyunları kategorisine girmektedir.

ZENONIA 5 Android Oyunu kısa bir zamanda Google Play Store üzerinde en iyi oyunlardan birisi haline geldi. Bu başarının sırrı ise grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça kaliteli bir oyun olmasıdır. ZENONIA 5 orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde oldukça iyi bir şekilde çalıştığını söylemek mümkün. Birçok item seçeneği bulunan oyunda istediğiniz karakteri seçerek ona göre itemler ayarlayıp düzenleyebiliyorsunuz.

zenonia 5 android

Oyun dinamik bir yapıya sahip. Karakterinizin yapmış olduğu hareketler en iyi grafik ve ses kalitesi ile bizlere sunuluyor. Kontrol bakımından da oldukça zevkli bir oyun olan ZENONIA 5 Android Oyunu 43Mb boyutunda ve apk dosyası ile kuruluyor.

Oyunun hikayesine gelince ;

İnsanlar arasında barış ve uyum duygusu iyice kötüleşmeye başlamıştır ve zenginler, fakirler arasındaki farklılıklar toplumu en çok etkileyen etmenlerden birisi olmaya da devam etmektedir. Bu duruma son vermek için gecekonduda yaşayan bir köylü kahraman ortaya çıkarak tüm kötülüklere karşı gelmeye çalışmaktadır.

Oyunda geliştirmiş olduğunuz karakteri tüm dünyadaki oyuncular ile birlikte savaştıracaksınız. Böylece bu savaşlar sonucunda hediyeler kazanarak ödülleneceksiniz.

Google Play Store ‘ dan bu oyunu ücretsiz olarak indirme şansına sahipsiniz. Zenonia 5 Android Oyunu sizleri bekliyor.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar
  1. bulut dedi ki:

    evet bu oyunu google üzerinden yorumları takip ediyorum. gerçekten kısa zamanda çok yol katettiler. paylaşım için teşekkürler ertandonmez.com

  2. orçun dedi ki:

    oyun fenomen olma yolunda hızlı adımlarla gidiyor. güzel bir oyun. tavsiye ederim.


Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.