twitter profilim
facebook adresim

The Vampire Diaries 4. Sezon 14. Bölüm Fragmanı

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

the vampire diariesMerhaba sevgili Vampir Günlükleri takipçileri. 1 haftalık bekleyişimizden sonra bugün 13. bölüm ile tekrar birlikte olduk. Geçen haftaki bölümden sonra yine bizim aklımızı yerinden oynatacak bir bölüm geldi. Bölümü kısaca özet geçeceksek eğer sonunda Silas’ın bulunduğu adaya ekibimiz ulaştı ve gerekli hazırlıklara başladılar. Bu sıralarda Klaus evde hapis durumdaydı ve Tyler onu ziyarete gitti, oda kendince intikam almayı düşünüyordu. Bu sırada Caroline onların yanına gitti ve olacaklardan habersizdi. Adada ise Elena ve Rebekah çatısması devam ederken Damon profesörü konuşturmak için işkence yapmaya çalıştı. Tabi Elena herzamanki gibi buna engel oldu, Damon ile yine yakınlaşmalardan sonra küçük bir tartışma ile Damon uzaklaştı. Bu sırada herkes Jeremy’i aramak için dağılmış durumdaydılar, çünkü cadının birisi jeremy’i kaçırdı.

Bonnie Jeremy’i büyü ile takip ederken aslında profesörün cadısını takip etmiş oldu ve bildiğin profesör bunları kullanmış durumda. Bu sırada Damon tek başına gezerken kolundan bir ok yarası aldı ve arkasını döndüğünde ise birisi tarafından saldırıya uğradı. Tam onu öldürecekken elindeki dövmeyi gördü ve o kişinin seçilmiş 5 kişiden birisi olduğunu anladı. Öldürürse eğer Avcının laneti ile karşı karşıya kalacağının bilincinde olduğu için boğuşma sırasında neler olacak bunu haftaya göreceğiz.

13. bölüm gerçekten çok iyiydi ve haftaya daha etkili bir bölüm olacağa benziyor.

The Vampire Diaries 4.Sezon 14.Bölümü 14 şubat perşembe akşamı yayınlanacak ve 15şubat cuma günü altyazılı olarak Türkiye’den izlenebilecek. 14. bölüm adı “Down the Rabbit Hole” olarak açıklanmış. Bölüme ait bir özet daha bulamadım ancak birkaç resim ve fragman ile sizlere detay veriyorum. Şimdiden 1 hafta çabuk geçsin diyoruz :)

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar
  1. fragman güzel izlemek lazım

  2. songül dedi ki:

    bu bölümü izleye miyorum yani 4. sezon 14. bölüm ü sadece bende mi oluyor yoksa bir sorun mu var

  3. metin kaya dedi ki:

    Paylaşılan bilgi için teşekkür ederim emeğe saygı…


Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.