twitter profilim
facebook adresim

TeslaLED Flashlight, Android Flaş Uygulaması

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

TeslaLED Android Uygulaması, Android işletim sistemli telefon ve tablet bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir flaş uygulamasıdır. Uygulamayı verimli bir şekilde kullanmanız için flaşınız olmalıdır. Yoksa kullanamazsınız. Uygulama içerisinde cihazınızın flaşı olmasa da çalıştırabileceğiniz birkaç seçenek de yer alıyor ancak olsa daha iyi olur. Uygulama cihazın kamera flaşı etkin bir şekilde kullanabilmeniz için geliştirilmiş bir uygulamadır.

teslaled

Androd işletim sistemli cihazlarda kurulu olarak gelen cihazınızın flaşını, kamerasını kullanmadan açabileceğiniz ufak bir widget uygulaması da bulunmaktadır. TeslaLED Android Uygulaması ise o uygulamanın biraz daha detaylı ve özelleştirilebilir halidir. TeslaLED ile cihazınızın flaşının ne zaman çalışacağını ve ne kadar açık kalacağını ayarlayabilmektesiniz. İsterseniz flaş ışığının belli bir süre açık kalıp, kapanmasını da belirleyebilirsiniz. Uygulamanın “Press to activate” bölümünü kullanarak flaş ışığınızın siz cihazınızın ekranına dokunduğunuz sürece açık kalmasını sağlayabilmektesiniz. Yoğun bir ışığa ihtiyaç duyduğunuzda TeslaLED oldukça pratik bir şekilde işinizi görecektir. Ayrıca uygulama içerisinde eğlence amaçlı olarak kullanmanız için cihazınızın ekranında mavi – kırmızı olarak renklendiren bir polis ışığı bölümü de bulunmaktadır. Tabi uygulama üzerinde tüm bu işlemleri yaparken kamera flaşlarının cihazın bataryasını oldukça fazla tükettiğini unutmamak gerekmektedir.

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve hemen sizde bu Android Uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar

Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.