twitter profilim
facebook adresim

Nike Ayakkabı Modelleri 2013

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

Spor giyimin ve ayakkabının dünya üzerindeki lideri olan Nike’ın 2013 sezonu için tüm dünyada spor giyim sevenlerin beğenisine sunmuştur. Şık ve özgün tasarımları ile kişilere ayrı bir hava katar iken aynı zamanda şıklığı rahatlıkla buluşturmaktadır. 2013 yılı teknolojisi ile geliştirilen Nike Ayakkabı Modelleri 2013 sezonu örnekleri ile kişilerin en rahat şekilde spor aktivitelerini gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

İnsanların spor yaparken rahat hareket etmesi ve ayaklarının zarar görmesini engellerken sporun daha iyi icra etmesine olanak sağlayan Nike’ın yeni sezon ayakkabı modelleri, görsel açıdan tasarımları ile de göz kamaştırmaktadır. Bay ve bayanlar için farklı teknolojiler ile geliştirmektedir. Bu sayede bay ve bayanların ayak tiplerinin farklı olması ve sadece aynı teknoloji ve sistem ile geliştirilen ayakkabılarda yaşamakta oldukları sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Bayanların erkek ayak tipine geliştirilmiş bayan spor ayakkabı modelleri ile yaşamakta olduğu sorunlar Nike’ın yeni sezon bayan spor ayakkabı modelleri ile ortadan kalmaktadır. Nike’ın yeni sezon için piyasa sürmüş olduğu ürünler aynı zamanda esnek yapıları ile her tür ayak tipine en iyi şekilde uyum sağlaması sağlanmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar
 1. Ela dedi ki:

  “Bayanların erkek ayak tipine geliştirilmiş bayan spor ayakkabı modelleri ile yaşamakta olduğu sorunlar Nike’ın yeni sezon bayan spor ayakkabı modelleri ile ortadan kalmaktadır”. Aynı fikirdeyim

  • Enkısayol dedi ki:

   Ela hanım zaten nikeın genel anlamda ürettiği ürünler unisex oluyor pembe renkli ürünlerde erkekler kullanmıyabilir onun dışında ben kız arkımla aynı modelin aynı rengini aldım

 2. denver dedi ki:

  son resimdeki nike ayakkabı modeli güzel. ancak ücreti hakkında şüphelerim var.

 3. tolga dedi ki:

  güzel ayakkabılar var. kullandığım tek model nike’dır. teşekkürler 

 4. ibrahim dedi ki:

  hocam nike  iyi bir  marka  ama    hepsini denemiş ama  sadece son  markada  tutukunu olduğum ayakkabı olan new balance markayı kesinlikle tavsiye ederim   dünyanın en iyi ayakkabısıdır   ülkemizde çok  kullanıcısı olmasada yada  tam olarak keşfedilmemis olsada şiddetle tavsiye ederim   rahatlık olarak üstüne yok ve saglamlık olarakta  10 sene  giyin eskimez :)  


Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.