twitter profilim
facebook adresim

Megapolis, Şehir Kurma Oyunu

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

Android oyunlar bölümünde bugün yine sizlere farklı bir oyun ve uygulama tanıtacağız. Akıllı cihazların artık popüler olduğu bir dönemdeyiz. Bu yüzden mobil’den her işlemi yapabilmek mümkün. Artık teknolojiye ayak uydurma durumunda olduğumuzu da hatırlamamız gerekiyor. Android Oyunlarda akıllı cihaza sahip kişilerin eğlenceli dakikalar geçirmesini amaçlıyor. Bugün o amaçların başında olan bir oyundan söz edeceğiz. Megapolis Android Oyunu kısacası bir şehir kurma oyunudur.

megapolis android

Bilgisayar kullanıcıları artık her an internete kolayca girebildiğinden eski yıllara göre oyun oynama alışkanlıkları da değiştiğini söyleyebiliriz. Eskiden tek kişi ile bilgisayara karşı olarak oynanan oyunlar yerini artık günümüzde sosyal paylaşım sitelerinin desteği ile çoklu ve birden fazla kullanıcı etkileşimi içinde oynanan oyunlara bıraktı. Çiftlik kurma ve yönetme oyunları en başı çekiyor.  Megapolis Android Oyunu ise Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça zevkli bir şehir kurma ve yönetme oyunudur.

Bu güzel Android Oyun hayalinizdeki şehri tasarlamanıza yardımcı olacak. Bunu sosyal paylaşım siteleri üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşma imkanı da tanıyor.  Oyun içerisinde şehrinizi yaparken sizlere alternatiflerde sunulmuş. Kullanabileceğiniz parklar, bahçeler, çeşmeler ve heykeller de güzelleştirmek için kullanacağınız şeyler. Bu özelliklerin dışında tasarladığınız şehirlere hava yolları, demir yolları ve limanlar kurabiliyorsunuz. 3 boyutlu ve grafikleri ile mükemmel bir oyunda kullanabileceğiniz 300 farklı yapı malzemesi de bulunuyor.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar

Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.