twitter profilim
facebook adresim

HD Widgets, Android Widget Uygulaması

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

Akıllı telefonlar hayatımızı gittikçe kolaylaştırıyor artık. Yeni nesil akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile cihazlarımızda kullandığımız görsel araçlar da yenilenmeye ve değişmeye başladılar. Bu değişimin en iyi örneklerden birisi de widget uygulamaları olduğunu söyleyebiliriz. Cihazlarımızın ana ekranlarına yerleştirdiğimiz widget uygulamaları bize uygulamalara çok daha hızlı ve pratik bir şekilde ulaşma imkanı sunmaktadır. HD Widget ise içerisinde bir çok widget uygulaması barındıran bir paket oluyor. Bugün ise sizlere HD Widget Android Uygulamasını tanıtacağız.

hd widget android

HD Widgets içerisinde onlarca farklı hava durumu, takvim, saat ve batarya kullanımı gibi işlevsel widget uygulamalarını bulunmaktadır. Uygulamanın güzel özelliklerinden birisi de her konuda widget uygulamalarının birçok alternatif görünümlü çeşidinin olmasıdır. Örneğin siz bir takvim uygulaması armaktasınız. Ancak yalnızca ay, gün ve yıl bilgilerini görmek istemektesiniz. Uygulamayı kurduktan sonra cihazınızın widget menüsünden bu şekilde aradığınız uygulamalara ulaşma şansınız var. Uygulama içerisinden hem Android işletim sistemli cep telefonları hem de tablet bilgisayarlar için geliştirilmiş farklı boyutlarda uygulamalar da bulunmakta. Paket içerisinde 1×1 boyutunda küçük ekranlı cihazlarda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 4×7 gibi büyük boyutlarda geniş ekranlı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamalar da mevcut olarak karşımıza geliyor.

1,99$ değerinde ki bu uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar

Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.