twitter profilim
facebook adresim

Friendcaster for Facebook Android Uygulaması

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

Facebook hesabınızı yönetebileceğiniz mükemmel bir uygulama ile merhaba. Google Play Store’da Facebook hesabınızı yönetebilmeniz için kullanabileceğiniz onlarca farklı uygulama bulunmaktadır. Friendcaster for Facebook Uygulamasıda onlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Facebook hesabınızı yönetmeyi oldukça kolaylaştıran uygulama Google Play Store’da şimdiye kadar yaklaşık olarak 125.000 defa indirilmiş durumda.

friend

Uygulamaya Facebook hesabınızı tanımladıktan sonra fotoğraf paylaşma, durum güncelleme, mesajlaşma, grup oluşturma, konumunuzu güncelleme ve etkinlik oluşturma gibi tüm Facebook özelliklerini kullanma şansınız var. Uygulamanın ana ekranında zaman akışını benzer Facebook uygulamalarına göre oldukça hızlı bir şekilde takip edebileceksiniz. Uygulama içerisindeki farklı renkli temalar ile de uygulamanızın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirme seçeneği mevcut. Çoklu hesap desteği ile uygulamaya istenilen sayıda Facebook hesabı tanımlayabilmekte. Uygulamayı cihazınızda sorunsuz olarak çalıştırabilmeniz için Android sürümünüzün 1.6 ve üzeri olması yeterli olacaktır.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama Facebook’un klasik görünümünden sıkılanlar için tasarlanmış. Gerçektende başarılı bir uygulama. Hemen sizde bu uygulamayı aşağıdaki bağlantımızdan indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar
  1. SEO Uzmanı dedi ki:

    Güzel bir programa benziyor deneyeceğim.


Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.