twitter profilim
facebook adresim

Fast Food Calorie Counter Android Uygulaması

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

Bugün sizlere farklı bir android uygulamasından bahsedeceğiz. Uygulamamızın ismi Fast Food Calorie Counter. Yani adından da anlaşılacağı gibi bir kalori takip uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama içerisinde “Fast Food” tarzında ürünlerin satışını yapan firmaların ürünlerinin kalori ve besin değerleri yer almakta. Yediklerinizin besin ve kalori değerlerine dikkat ediyorsanız uygulama tam size göre.

kalori

Uygulama içerisinde son güncelleme ile birlikte dünyaca ünlü 73 farklı yiyecek firmasının, 9.141 farklı menüsü hakkında kalori ve besin değerleri yer almakta. Firmaların bazılarına göz atacak olursak ; Domino’s Pizza, Burger King, Mc Donalds, Papa Johns, KFC, Carls’a Jr, Carvel, Checkers gibi. Uygulama menüsünden bu firmalardan herhangi birinin içerisine girdiğinizde firmanın satışta olan tüm ürünlerini göreceksiniz. Arama menüsü ile besin değerlerini öğrenmek istediğiniz ürünleri kolaylıkla bulma şansınız var. Herhangi bir ürünün detayına göz attığınızda ise içerdiği kalori değerini olsun karbonhidrat değerini ve protein değerini olsun hepsini görmeniz mümkün. Uygulamayı cihazınızda çalıştırabilmeniz için yine sürümünüz yeni olmalı yani Android sürümünüzün 1.6 ve üzeri olması yeterli olacak.

0,99$ değerinde bu harika uygulama besin ve kaloriye önem verenler için mükemmel.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar
  1. metin kaya dedi ki:

    Paylaşılan bilgi için teşekkür ederim emeğe saygı…


Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.