twitter profilim
facebook adresim

Facebook Zaman Tüneli

Bu ileti 5 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

facebook zaman tüneliEvet gelen mailler doğrultusunda konuyu açma gereği duydum. Facebook developersi takip edenler bilirler daha önce duyurusu yapılmıştı. Zaman Tüneline sazan gibi atlayanlar çok oldu şimdi atladıkları ile kaldılar sanırım :) İlk önce takip edeceksin araştıracaksın öyle gireceksin arkadaş pat diye girilirmi hiç (: Şimdi uygulamamız zaten yeni bir oluşumdur. Google Chrome, Firefox, Opera, Safari, IE8-9 da çalışmaktadır. Ancak gel gelelim IE7’de desteklememektedir. Facebook IE’den desteği çekmiş (: Gördüğümüz kadarı ile kimse bu uygulamadan memnun değil. Uygulama insanların geçmişlerinden bugüne kadar olan paylaşımlarını etkinliklerini arşiv olarak sunacak ve geçmişlerini görebilecekler. Ama bu insanları deli ediyor anlıyorum sizi.

Peki herkesin merak ettiği soru Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kapatılır?;
İşte burada daha çözüm yok maalesef, Facebok Blog yada Developers’da açıklama yapılmadı henüz ancak şikayetler artıyor ve bunlar üst birimlerin dikkatini çekerse belki kapatılabilir yada kullanıcıların isteğine sunulabilir. İsteyen istediği zaman Zaman Tüneline geçebilir. Ama kurtulmak isteyen varsa Facebook Blogta okumuştum IE7’de Zaman Tüneli desteklemiyor ve otomatik olarak normal hesabınız görünüyormuş. IE kullanmadığım için deneme şansım olmadı. Uygulamayı deaktif etmek mümkün değildir. Şuanda öyle bir durum yok sakın ola sağda solda yok şu eklentiyi kurun açılmıyor gibisinden sözlere inanmayın. Blogumu takip edin özel olaylarda ben sizlere bildirim yapıyorum zaten. Resmi Facebook kaynakları olmadan hiçbir adım atmayın. Sonra hesabınız patlıyor zırlıyorsunuz hesabım gittide gitti diye (:

Neyse bukadar yazdık yeter şikayetiniz varsa konudanda yazabilirsiniz Screen Alıp Facebook Türkiye’ye kaynak gösteririz şikayetleri :)

Bir önceki yazımız olan Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi Tam Listesi başlıklı makalemizde Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi 2011, Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi 2012 ve Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi Amorti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar
  1. jale dedi ki:

    ilk zamanlar alışamamıştım bu zaman tüneline. ancak git gide ısındım açıkcası.


Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.