twitter profilim
facebook adresim

2013 Oje Modası Oje Desenleri

Bu ileti 4 sene önce Ertan Dönmez tarafından yazılmıştır.
Görüntülenme

Bayanlar şıklık konusunda birbirleriyle yarışır. Bir bayan diğer bayandan daha şık olmak için birbirinden çeşitli aksesuarlar, elbiseler ve ojeler ile kendini ön plana çıkarmak ister. Bayanlar her daim süslü ve gösterişli olmayı tercih etmektedir. Tepeden tırnağa güzellik için yapmayacakları şeyler yoktur. Bayanların en büyük problemlerinden biriside daha şık gözükmek için neler yapmak sorunsalıdır. Bayanlar bu güzelliği tamamlayan aksesuarların yanında makyaj objelerini de kullanmaktan asla vazgeçmezler. Her türlü makyaj objesi mutlaka ama mutlaka her kadın tarafından zamanı geldiğinde kullanılır.

Bayanlar her dönem olduğu gibi yine 2013 yılında nelerin çekici ve nelerin moda olduğunu araştırmaktadır. Biz sizler için araştırdık ve 2013 yılında Oje Modası ve Oje Desenleri en önde gidiyor. Çekiciliğinizi tamamlayacak olan oje desenleri ile şık ve farklı hissedebilirsiniz kendinizi. Şıklığın ve zarafetin parçası olan objede her zaman olduğu gibi ojeler oluyor. Yepyeni renkler ve çok farklı desenler ile birlikte yeni trend ojeler ve modası bu sene sizleri bekliyor. Yeni sezonun oje renkleri trendleri ve modası yavaş yavaş belirlenmeye başladı. İşte 2013 senesinde bizleri bekleyen oje renkleri ve modası.

Söz konusu oje desenleri olunca bir çok bayanın tek aradığı şey oje modellerinin nasıl olacağı yönünde. Biz yine sizler için derleyip tasarladık. 2013 yılında klasik renklere yer verilmiyor. Yeşiller, lacivertler ve metalik ojeler yine en başta geliyor. Klasik kırmızı, french veya bordo oje modaya renk katıyor. Yeşiller, metalikler artık marjinallikten çıkıp en çok satılan renklerin arasında yer alıyor. Farklı olmak istiyorsanız bu oje desenlerine göz atmalısınız.

Sanalzade Alıntıdır.

Bir önceki yazımız olan Yapılan Bir Steroid Küründe Nekadar Hacim Alınır başlıklı makalemizde bir kürde nekadar hacim alınır, kür nasıl yapılır ve kürde alınan hacim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyla İlgili Yorumlar
 1. nalan dedi ki:

  ay çok güzel oje modelleri var. en kısa zamanda deneyeceğim. paylaşım için teşekkürler.

 2. hande dedi ki:

  güzel ojeler var. kızıl saçlı bir bayan için seçilebilecek bayağı bir seçenek var.

 3. Aynn Cnm yha ama konversler şok şiyin.

 4. Gizem dedi ki:

  Çok güzeller ya hepsine bayıldım <3

 5. ilayda dedi ki:

  bence hepsi çok güzel ve özel hele o konversler varya konversler bana oje sürmekte çok yardımcı oldun


Copyright ® www.ertandonmez.com | Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.